Referanslarımız
Müşteri Yorumları
 • Dina Kasrawi – Pinebridge Investments / Global İletişim Direktörü
  Bir PR ajansı ile yaptığımız görüşmede tanıştığımız Mert Bey’in Türkiye pazarına ve global iş dünyasının terminolojisine hakim bir tercüman olduğunu anlamam pek uzun sürmedi. Yeni girdiğimiz Türkiye pazarında ülkeyi ve insanlarını tanıyan, yenilikçi, vizyoner ve işinin ehli bir tercümanla çalışmak bizim için bir avantaj oldu diyebilirim. Başarılarının devamını dilerim.
 • Köksal Holoğlu – Romatem / Yönetim Kurulu Başkanı
  Mert Bey hakkında bize sunulan olumlu referanslardan sonra yabancı ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz yönetim kurulu toplantılarında kendisiyle çalışma fırsatı bulduk. Şunu söyleyebilirim ki her iki dile olan hakimiyeti, işine olan yaklaşımı, gerek yerel gerek global piyasalar hakkındaki bilgisi ile kendisini ortaya koyan ve bugüne kadar her ihtiyacımıza cevap veren gerçek bir profesyonel.
 • Prof Dr. Tahsin Engin – Sakarya Teknokent / Genel Müdür
  Mert Bey ile Sakarya Teknokent’imizin Güney Afrika’lı bir heyete sunum eşliğinde tanıtılması esnasında tanıştık. Mühendislik ve vergilendirme usulleri gibi birçok farklı konudaki terminolojiye hakim olması oldukça etkileyiciydi. Kendisiyle tekrar çalışmaktan keyif duyarım.
 • Mekhti Mekthiev – Bahçeşehir Prestige AVM / Yatırımcı İlişkileri Direktörü
  Alışveriş merkezimizde yapacağımız bir kiralamada karşı tarafın tercümanı olarak tanıştığımız Mert Bey ile ilişkimiz zaman içerisinde gelişti ve bugün hemen hemen her toplantımızda kendisi ile birlikteyiz. Dil hakimiyeti ve profesyonelliğine ek olarak Türkiye pazarı hakkındaki bilgileri ile pazara bakış açımızı da değiştiren Mert Bey ile halen çalışmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.
 • Günay Güneş – Sakarya Ticaret Odası / Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
  Çeşitli milletlerden farklı heyetleri ilimizde ağırlarken birçok farklı tercüman ile çalışma fırsatı buldum. Fakat şunu söyleyebilirim ki profesyonel duruşu, her iki dile olan hakimiyeti, sıcakkanlılığı ve güler yüzlülüğü ile Mert Bey’in gerek ilimizi gerek Ticaret Odamızı olabilecek en iyi şekilde temsil ettiğini ve bugüne kadar çalıştığım tercümanlardan çok daha farklı bir deneyim sunduğunu belirtmek isterim.
 • Duran Yalım – TAISEI Corporation / Pazarlama Müdür Yardımcısı
  Davetliler arasında Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarının en üst düzey yöneticilerinin bulunduğu bir lansmanda Mert Bey ile çalışma fırsatı bulduk. Konferans ve organizasyon tercümanlığı konularında ne yaptığını bilen, inşaat terminolojisine hakim, zor anlarda inisiyatif almaktan çekinmeyen ve aldığı işi hakkıyla teslim eden bir profesyonel olduğunu söyleyebilirim. Kendisiyle ilerleyen projelerde çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.
 • Saim Körlü – Pinebridge Investments / Türkiye Temsilcisi
  Pinebridge Global Yönetim Kurulu Üyesi Dina Hanım’ın tavsiyesi üzerine Mert Bey ile çalışmaya başladık. Görüşmelerine zamanında gelmeye özen gösteren, her iki dilde de iş dünyası terminolojisine hakim ve işini severek yapan bir profesyonel. Diğer dillerde ve farklı alanlardaki birçok tercüme ihtiyacımızı da başarıyla temin ettiğini ve kendisiyle tanışma ve çalışma fırsatı bulmaktan memnuniyet duyduğumu belirtmek isterim.
 • İbrahim Kaya – Kaya Validasyon Sistemleri / Genel Müdür, Ellab Türkiye Distribütörü
  Yurtdışındaki firma temsilcileri ile yaptığımız görüşmelerde çalışma fırsatını bulduğumuz Mert Bey’in tam anlamıyla bir profesyonel olduğunu söyleyebilirim. Çeşitli pazarlar hakkındaki bilgisi, deneyimi, genel kültürü, hem Türkçe hem de İngilizce bilgisi ile size beklentinizden çok daha fazlasını sunacağından hiç şüpheniz olmamalı.
 • Ahmet Cemal Karataş – TV8 / Program Koordinatörü
  Mert Bey ile bir televizyon programında çalışma fırsatı bulduk. Verdiği güven, canlı yayındaki rahatlığı ve yabancı dil bilgisi ile kendisiyle çalışırken karşınızda profesyonel bir tercüman olduğunu size hissettiriyor.
 • Metin Işık – Vodafone / Teknik Genel Koordinatörü
  Sevgili oğlumun arkadaşı ve ailecek tanıdığımız değerli dostumuz Mert Elver ile çeşitli projelerde birlikte çalıştık. Bu projelerin hepsini başarı ile tamamladığını ve kendisine olumlu referans olmaktan gurur duyduğumu söyleyebilirim. Başarılarının devamını dilerim…
 • Özlem Açıkel Turhan – Workcube A.Ş. / Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
  Doğru bir şekilde yapılmış ve uygun terminolojiyi içeren tercüme, Türkiye’nin önde gelen ERP yazılımlarından olan Workcube’un yabancı pazarlara açılması için ciddi önem teşkil etmekteydi. Bu bağlamda çeşitli şahıs ve firmalar ile çalıştık fakat Mert Bey’in teslim ettiği işlerdeki kalite gerçekten çarpıcıydı. Son 4 yıldır yazılım, yardım dökümanları, basın açıklamaları, web sitemiz, broşür ve katalog dahil olmak üzere birçok çeviri ihtiyacımızı eksiksiz ve zamanında karşılayan Mert Bey’e firmamıza vermiş olduğu hizmetler için teşekkür eder ve başarılar dilerim.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.